Misafir izleme sınırlıdır.
  • Öneri Forumu:
    Bu kategori içindeki "Öneri Forumu", kullanıcıların beğendikleri fikirlere oy vermelerine olanak sağlar. En popüler önerilere kolayca ulaşılabilirsiniz.

Minishoot Adventures Minishoot Adventures Oyununda Hasar Artışı Nasıl Sağlanır?

KS4XES

Etkileşim Canavarı
Authorized-Member
Kredi
0
Minishoot Adventures  Hasar Artışı Nasıl Sağlanır.png

Minishoot Adventures hasarınızı artırın! Kırmızı kristallerle yükseltme yapın, düşmanları daha hızlı yenin.

Minishoot Maceraları oyununda ilerlerken, geminizi çeşitli yollarla nasıl geliştirebileceğinizi merak edeceksiniz. Bunlardan biri de hasarınızı artırmak olacak. SoulGame Studio'nun Metroidvania ve Zelda benzeri çift çubuklu nişancı oyunu olan bu oyunda, hasarınızı nasıl artıracağınız konusunda ihtiyacınız olan tüm cevapları burada bulabilirsiniz.

Minishoot Adventures: Hasar Artışı İçin Yükseltmeler​

Minishoot Adventures hasarınızı artırmak için, menü ekranından uygun yükseltmeyi seçmeniz gerekecektir. Xbox kontrol cihazı kullanıyorsanız, bu ekranı "Y" tuşuna basarak erişebilirsiniz. Burada, seviye atlatabileceğiniz özellikler sol tarafta görüntülenir. Hasar yükseltmesini seçmek isteyeceksiniz.

Hasar yükseltmesi için altı farklı yükseltme seviyesi bulunmaktadır. Her bir ek yükseltme daha yüksek bir maliyet gerektirir.

Bunlar:
  • İlk yükseltme: 2 seviye atlayan kristal
  • İkinci yükseltme: 3 seviye atlayan kristal
  • Üçüncü yükseltme: 5 seviye atlayan kristal
  • Dördüncü yükseltme: 6 seviye atlayan kristal
  • Beşinci yükseltme: 7 seviye atlayan kristal
  • Altıncı yükseltme: 10 seviye atlayan kristal
Bu şekilde, mermilerinizi maksimuma çıkarmak ve Minishoot Maceraları'nda hasarınızı artırmak için toplamda 33 seviye atlayan kristale ihtiyacınız olacaktır. Eğer hızınızı artırmak isterseniz "Minishoot Adventures: Hızlı Hareket Sırları!" içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Yükseltme yaparken fikrinizi değiştirirseniz, her zaman düşürme seçeneğini kullanabilirsiniz. Bunu yapmak size "Second Thoughts" başarımını kazandırır ve seviye atlayan kristallerinizi cezasız olarak yeniden tahsis etmenizi sağlar.
 
Geri
Üst