Misafir izleme sınırlıdır.
  • Öneri Forumu:
    Bu kategori içindeki "Öneri Forumu", kullanıcıların beğendikleri fikirlere oy vermelerine olanak sağlar. En popüler önerilere kolayca ulaşılabilirsiniz.

Minishoot Adventures Minishoot Adventures: Hızlı Hareket Sırları!

KS4XES

Etkileşim Canavarı
Authorized-Member
Kredi
0
Minishoot Adventures Hızlı Hareket Sırları!.png

Minishoot Adventures'da hız kazanın! Yükseltmelerle hızınızı nasıl artırabileceğinizi keşfedin.

Minishoot Adventures daha hızlı hareket etmek için yapmanız gerekenleri merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. SoulGame Studio'nun bu Metroidvania, Zelda benzeri twin-stick shooter oyununda daha hızlı hareket etmek için nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımızı dikkatli okuyun.

Minishoot Adventures | Daha Hızlı Nasıl Hareket Edilir?​

Minishoot Adventures'nda daha hızlı hareket etmek için, uygun yükseltmeyi menü ekranından seçmeniz gerekecektir. Bu menüye bir Xbox kullanıcısıysanız "Y" tuşuna basarak erişebilirsiniz. Buraya geldiğinizde, sol tarafta yükseltebileceğiniz özellikler görüntülenir. Hareket Hızı (Move Speed) yükseltmesini seçmek isteyeceksiniz. Hareket Hızı yükseltmesi için 3 farklı yükseltme seviyesi bulunmaktadır. Her ek yükseltme daha yüksek bir maliyete sahiptir.

Bunlar:
  • İlk yükseltme: 1 Seviye atlaması kristali
  • İkinci yükseltme: 3 Seviye atlaması kristali
  • Üçüncü yükseltme: 4 Seviye atlaması kristali
Bu nedenle, Minishoot Adventures hızınızı maksimuma çıkarmak ve daha hızlı hareket etmek için toplamda 8 Seviye kristaline ihtiyacınız olacaktır. Yükseltirken fikrinizi değiştirirseniz, herhangi bir cezası olmadan Seviye atlaması kristallerinizi yeniden dağıtabilmenize olanak tanıyan bir geri dönüş seçeneğini her zaman kullanabilirsiniz. Bu yapılması halinde "Second Thoughts" başarımını alacaksınız.
 
Geri
Üst