Misafir izleme sınırlıdır.
 • Soru Forumu:
  Soru forumları, kullanıcıların diğer kullanıcıların cevaplayabileceği sorular sormasına izin verir. Soruya verilen en iyi cevap vurgulanabilir ve sabitlenebilir. "Oy verilen sorular" için verilen yanıtlar yukarı/aşağı oylanabilir ve puana göre sıralanabilir.

Rockstar Editor Kaldırma Güncellemesi - Bilgi ve İpuçları

KS4XES

Etkileşim Canavarı
Authorized-Member
Kredi
0
Rockstar Games.jpg

Merhaba GTA V ve GTA Online topluluğu,

Bilgilerimize göre, Rockstar Games, PlayStation 4 ve Xbox One konsollarındaki Grand Theft Auto V ve GTA Online için Rockstar Editor'ü 20 Şubat 2024 tarihinde kaldıracak. Bu değişiklik, her iki platformdaki oyunlara devam eden güncellemeleri desteklemek amacıyla gereklidir.

Değişiklikler Nelerdir?

20 Şubat 2024 tarihinden itibaren, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarındaki Grand Theft Auto V ve GTA Online'da Rockstar Editor artık kullanılamayacak.

Rockstar Editor Klipleri ve Projeleri İçin Ne Anlama Geliyor?

Bu tarihte, tüm Rockstar Editor Klipleri ve Projeleri silinecektir. Bu nedenle, önemli bulduğunuz içerikleri başka bir platforma veya ortama taşımanız önemlidir.

Projelerinizi Nasıl Dışa Aktarabilir veya Kaydedebilirsiniz?

 1. Rockstar Editor'ü açın.
 2. Video Galerisi'ni seçin.
 3. Dışa aktarmak istediğiniz Projeyi seçin.
 4. YouTube'a Yükle'yi seçin, ardından evet.
 5. Rockstar Games hesabınızı yükleme yapmak istediğiniz YouTube hesabına bağlamadıysanız, hesapları bağlamak için Evet'i seçin.
 6. Hesapları bağladıktan sonra oyununuzu geri açın.
 7. Paylaşım Politikası'na onay veriyorsanız, Yükle'yi seçin.
 8. Video başlığınızı, açıklamanızı, etiketleme vb. onaylayın.
Bu değişiklikle ilgili düşüncelerinizi ve başka sorularınızı paylaşabilirsiniz. Hep birlikte, bu güncellemeye uyum sağlamak için yardımlaşabiliriz!
 
Geri
Üst