Misafir izleme sınırlıdır.
 • Öneri Forumu:
  Bu kategori içindeki "Öneri Forumu", kullanıcıların beğendikleri fikirlere oy vermelerine olanak sağlar. En popüler önerilere kolayca ulaşılabilirsiniz.

Palworld Palworld’de Hızlı Level Atlama 2024

 • Konbuyu başlatan Boot
 • Başlangıç tarihi
B

Boot

Unregistered-Member
Palworld’de Hızlı Level Atlama 2024.png

Palworld'de hızlı level atlamak için en etkili yöntemler ve taktikler! Oyun içi ipuçlarıyla karakterinizi güçlendirin.


Palworld hızlı level atlama, tecrübe puanı (Exp) ile Palworld karakterinin seviye artırmasını ifade eder. Yepyeni oyun motoru ve atmosferi ile yılın en iyi oyununa aday olan Palworld level atlama yöntemleri ile oyuncular diğer karakterlerden güçlü olmaya çalışmaktadır.

Palworld’de Nasıl Hızlı Level Atlanır?​

Palworld’de pal fluid adı verilen sıvıların toplanmasıyla hızlı level atlanır. Pal materyalinden 10 adet toplanıp teslim edildiğinde yüksek miktarda tecrübe puanı (Exp) ödül olarak karaktere verilir. Böylece 10’ar adet Pal biriktirip teslim edildikçe karakter hızlı bir şekilde level atlar.

Pal toplayabilmek için Pal Sphere adı verilen bir materyalin, karakterin çantasında bulunması gereklidir. Pal Sphere olmadan Pal düşürülemez veya düşen Pal yakalanıp çantaya alınamaz. Hızlı seviye veya level atlama için mutlaka karakterin çantasında Pal Sphere bulunmalı ve 10 adet Pal birikince teslim edilmelidir.

Palworld’de En Hızlı Level Kasma Yolları 2024​

Yılın en flaş oyunu Palworld’de level atlama için kaynak toplamak, üretim yapmak ve canavarlarla savaşmak gibi pek çok aktivite yapmak gerekir. Oyun içi aktivitelerin neredeyse tamamı, karakterin level atlaması için tecrübe puanı yani XP verir. Oyuncular Palword’de en hızlı level kasma ile rakiplerine fark atmak ve karakterini güçlendirmek istemektedir.

Palworld oyununda en hızlı şekilde level kasma yolları;
 • Seri yaratık avlamak
 • Pal topu yapıp canavarı yakalamak
 • İnşaat veya yapı oluşturmak
 • Glitch yapmak
Oyun içerisinde Palworld en hızlı level kasma yolları Pal topu yapıp canavar avlamak ve İnşaat veya yapı oluşturmaktan geçer. Yapı oluşturmak, Pal ile ava çıkmaktan daha kolay olsa da yapı malzemelerinden taş gerektirir. Belirli seviyeye ulaşmadan taş toplanamadığı için Pal Sphere sayesinde Pal topu yapabilir ve canavar yakalayabilirsiniz.
Palworld Hızlı Exp Kasma Taktiği

Palworld Hızlı Exp Kasma Taktiği​

Oyun içerisinde Palworld karakterine hızlı exp kasma taktiği yapmak için taş yapıları açmış olmanız gerekir. Taş yapılar sayesinde tecrübe puanı artırılarak hızlı bir şekilde level kasılabilir. Çantada yer alan taşlar sayesinde taş duvar, temel ve ahşap çatı gibi malzemelerle bir exp kasma alanı oluşturulabilir.

Palworld’de hızlı exp kasma taktiği;
 • Karakter base de dururken bir temel atılır.
 • Temelin sağ tarafına dik bir taş duvar koyulur.
 • Taş duvarın sağ tarafına yatay bir taş duvar eklenir.
 • Boş kalan tarafa yatay bir taş duvarı mousenin sağ ve sol tiklerine aynı anda basarak seri seri koyulur.
 • Palworld’de yapı yaptıkça hızlı exp geldiği için level atlanır.
Bir süre sonra yapıyı iptal edip taşları toplayabilir ve aynı yöntemi tekrar deneyebilirsiniz. Sürekli yapı inşa ediyor gibi görüneceğiniz için Palword’de hızlı exp kasma taktiğini uygulamış olursunuz. Palworld Hızlı Level Atlama ile artık karakterini daha hızlı güçlendirebilir ve rakiplerinize fark atabilirsiniz.
 
Geri
Üst