Misafir izleme sınırlıdır.

Fortnite Fortnite Chains Of Hades: Tanrının Silahını Nasıl Alınır

Fortnite ile ilgili içerikler için kullanılacak ÖN(ek)dir.

KS4XES

Etkileşim Canavarı
Authorized-Member
Kredi
0
Fortnite Chains of Hades, 29.01 güncellemesiyle eklenen taze bir ektir. Bu epik öğe, bir tür uzaktan yakın dövüş silahı olarak işlev görür. Düşmanlara karşı birikimli hasar oluşturmak için üç kez sallayabilir veya alternatif saldırı düğmesini basılı tutarak onları kendinize doğru çekmek için bir tür mızrak olarak kullanabilirsiniz. Bu Fortnite silahı, yeni Midas Rises görevlerinin birkaçında yer alıyor, bu yüzden bunları çalışıyorsanız, onu nasıl alacağınızı bilmek isteyeceksiniz. Bu konuda size yardımcı olmak için, Fortnite'ta Chains of Hades'ı nasıl alacağınızı ve bir Olimpiyat patronunu vuracağınızı göstereceğiz.

Fortnite Chains of Hades'ı Nereden Bulabilirsiniz​

Fortnite Chains of Hades'ı garantili olarak bulmak için adanın batı tarafında bulunan The Underworld adlı yere gitmeniz ve Olimpiyat efsanesi Hades'i savaşta yenmeniz gerekiyor. Bu savaşı tetiklemek için kaide üzerindeki heykelle etkileşime geçin ve ardından Hades'in tahtından düşerek sizi yüzleştirmesini bekleyin. Yenildikten sonra, Chains of Hades ve Hades'in Haberci SMG'si ile birlikte Fortnite Tanrıların Yönü de düşecek, hepsi size çeşitli zorluklarda yardımcı olacaktır.

Fortnite Chains of Hades.png


Ayrıca, The Underworld, Grim Gate, Mount Olympus ve Brawler's Battleground bölgelerinde bulunan daha büyük tanrı sandıklarını arayarak Fortnite Chains of Hades'ı bulmak da mümkündür. Ancak, bu, öncelikle tanrı sandığının gerçekten ortaya çıkma şansına ve onu aradığınızda silahın içinde olmasına bağlıdır.

Fortnite'ta Chains of Hades ile Bir Olimpiyat Patronunu Nasıl Vurulur​

Fortnite Olimpiyat Patron Konumları.png

Şu anda savaş royale'de dört farklı Olimpiyat Patronu bulunmaktadır ve haritada yukarıda onları bir savaşa çağırabileceğiniz yerleri işaretledim. Eğer zaten Fortnite Chains of Hades'ı almak için Hades'i yenmişseniz, onlar denklem dışında kalır, bu yüzden gerçekçi olarak Chains of Hades ile bir Olimpiyat Patronunu vurmanın en iyi fırsatı, güneydoğuya, Grim Gate'deki Cerberus'a gitmektir. Silahı bir tanrı sandığında bulduysanız, dört Olimpiyat Patronundan herhangi biri, başka bir oyuncu onları önce yok etmediyse, uygun hedeflerdir - unutmayın, bu görevi tamamlamak için patronu bir kez bile Chains of Hades ile vurmanız yeterlidir."
 
Geri
Üst