Misafir izleme sınırlıdır.
 • Öneri Forumu:
  Bu kategori içindeki "Öneri Forumu", kullanıcıların beğendikleri fikirlere oy vermelerine olanak sağlar. En popüler önerilere kolayca ulaşılabilirsiniz.

Fortnite Bölüm 5'In 2. Sezonunda Fortnite Görevleri Nasıl Tamamlanır?

Fortnite ile ilgili içerikler için kullanılacak ÖN(ek)dir.

KS4XES

Etkileşim Canavarı
Authorized-Member
Kredi
0
Fortnite görevleri son zamanlarda heyecan verici bir güncelleme aldı ve her zamanki Haftalık görevlerin yanı sıra Midas'ın Yükselişi adlı yeni bir dizi zorluk getirdi. Bu görevler, ekstra XP kazanmak için bolca fırsat sunarak savaş biletindeki ilerlemenizi hızlandırır. Bu makalede, Fortnite Sezon 2'de yeni ödüllerin kilidini açmanıza yardımcı olmak için bu görevleri verimli bir şekilde tamamlamanız için size rehberlik edeceğiz.

Fortnite Bölüm 5'in 2. sezonunda, görevler arasında gezinmek göz korkutucu görünebilir, ancak korkmayın! Bunları kolaylıkla nasıl tamamlayacağınız konusunda size rehberlik etmek, XP kazanımlarınızı en üst düzeye çıkarmanızı ve heyecan verici ödüllerin kilidini açmanızı sağlamak için buradayız.

Fortnite Görevlerini Anlamak​

Fortnite görevleri,
 • Hızlı Başlama Görevleri
 • MidasYükselişi Görevleri
 • Midas Sunar: Yerden Yüksek
 • Maç Görevleri,
 • Hikaye Görevleri,
 • Haftalık Görevler,
 • Dönüm Noktası Görevleri,
 • Survivor Görevleri
 • Dereceli Görevler dahil olmak üzere çeşitli kategorilerde gelir.
Her kategori, XP kazanmak için farklı fırsatlar sunarak üstesinden gelinmesi gereken benzersiz zorluklar sunar.
Fortnite Görevleri.png


Hızlı Başlangıç Görevleri​

Fortnite Kickstart görevleri, Sezon 2'de bulunan çeşitli yeni yerleri ve özellikleri tanıtmak için sunulan ilk fırsattır, bu yüzden ne olduğunu daha iyi anlamak için onları kontrol etmek önemlidir.

Fortnite'daki yeni görevler, oyunculara Sezon 2'deki yenilikleri keşfetme ve deneyimleme fırsatı sunuyor. Görevleri tamamlayarak oyunun yeni özelliklerini daha iyi anlayabilir ve oyun deneyiminizi geliştirebilirsiniz.

Rise of Midas Görevleri​

Fortnite Rise of Midas görevleri 19 Mart'ta başladı ve iki hafta boyunca mevcut olacak, her birkaç günde bir yeni görevler eklenecek. Şu anda bu kategoride bulunan Fortnite görevleri oyun içinden takip edebilirsiniz.

Midas Sunar: Yerden Yüksek​

Fortnite Midas Sunar: Yerden Yüksek görevlerine erişmek için ayrı bir alt sekmeden erişmeniz gerekecek, bunu ana lobinin üst sırasından veya bir görevin üzerine gelip Ada'yı Görüntüle talimatını takip ederek bulabilirsiniz. Bu Fortnite görevleri de sadece iki hafta boyunca mevcut olacak.
Midas Görevleri.png

Maç Görevleri​

Fortnite Maç görevleri, önceki Günlük görevlerin yerini almıştır, bu yüzden her maça başlarken üç teklif edilen Maç görevinden birini seçme seçeneğiniz olacak ve ardından adaya iniş yaptığınızda bu görev kilitlenecektir. Önceki Günlük görevlerde olduğu gibi, her 24 saatlik döngüde tamamladığınız ilk üç Maç görevi için 15K XP bonusu bulunmaktadır.
mac-gorevleri-fortnite.png

Hikaye Görevleri​

Fortnite Hikaye bölümünde SnapShot görevleri geri döndü, oyuncuları Oraclen'dan talimatlar alarak çeşitli Olimpos efsanelerini içeren devam eden bir hikayenin içinden geçiriyor. Yeni görev setleri her 2-4 haftada bir başlatılacak.
hikaye-görevleri-fortnite.png

Haftalık Görevler​

Fortnite Haftalık görevler, orijinal formatlarına geri döndü ve artık yedi gün sonra süresi dolmadan sezonun sonuna kadar devam edecekler. Bonus denemeler yok, ancak her hafta altı görevi hemen mevcut olduklarında üstlenebilirsiniz.
haftalik-gorevler-fortnite.png

Dönüm Noktası Görevleri​

Fortnite Dönüm Noktası görevleri, orijinal formatlarına geri döndü, burada 20 aşamaya bölünmüş devam eden görevler listesine ve tamamladığınız her aşama için 5K XP ödülüne sahipsiniz. Her aşamanın aynı hedefi olduğundan, sadece başlangıç gereksinimini ve 20. Aşamayı tamamlamak için ulaşacağınız toplamı listeleyeceğim.

Bu kategorideki Fortnite görevleri şunlardır:
dönüm noktası fortnite.png

Hayatta Kalma Görevleri​

Fortnite Survivor görevleri, rakipleri aşarak hayatta kalmayı ve aynı zamanda minimum gereksinimleri karşılayarak elemeler yapmayı içerir, böylece Ödüllü Llama sırt eklentilerini açmak için çalışabilirsiniz. Tüm ayrıntılar bu Fortnite Survivor Madalyaları kılavuzunda bulunabilir.
Hayatta Kalma Görevleri.png

Dereceli Görevler​

Fortnite Ranked görevleri, oyun modunda oynarken sunulan Fortnite Sıralı görevlerin belirli sayılarını tamamlayan oyunculara hala ödüllendiriliyor, ancak Sezon 2 için bazı ek kozmetik ödüller tanıtıldı. Bu ödüller, sıralı maçlarda Fırtına Çemberlerinden hayatta kalmak için sunulanlarla birlikte 11 katı şeklinde kilidini açıyor. Bu, toplamda on ek ödül için 110 Fırtına Çemberi hayatta kalan oyunculara kadar uzanır.
battle-royale-dereceli.png

2. Sezonda Fortnite görevlerinde gezinmek bunaltıcı görünebilir, ancak doğru stratejilerle hepsini fethedebilirsiniz. Çeşitli kategorilerdeki görevleri tamamlayarak önemli miktarda XP kazanacak, çok sayıda ödülün kilidini açacak ve Fortnite deneyiminizi geliştireceksiniz.
 
Geri
Üst