Misafir izleme sınırlıdır.

Yeni Indiana Jones Oyunu Tanıtıldı! İşte Çıkış Tarihi Ve Fragmanı

C1cek

Çaylak Yazar
Registered-Member
Kredi
0
Indiana Jones and the Great Circle için ilk resmi fragman paylaşıldı. Oyun, Xbox ve PC için 2024 yılında yayınlanacak.

Wolfenstein serisinden tanıdığımız MachineGames ilk kez Indiana Jones oyunu üzerinde çalışacak. Bu da bol aksiyonlu ve bulmacalı bir oyunun bizleri beklediğini gösteriyor.

Oyun, film serisinde daha önce anlatılmamış orijinal bir hikâyeyi ele almaya hazırlanıyor. Kamçılı Adam yeni macerada yine dünya çapında bir serüvene sürükleniyor. Oyunun, önceki Indiana Jones yapımlarından farklı olarak, birinci şahıs bakış açısına bağlı kalacağı ifade edildi. Ancak ara sahneler ve keşif bölümleri sırasında daha sinematik bir deneyim için üçüncü şahış kamerasının olacağı aktarıldı.

Oyun 1930’ların sonlarında, Raiders of the Lost Ark ile The Last Crusade filmleri arasındaki bir dönemde geçiyor. Her iki filmde de II. Dünya Savaşı’na yol açan olaylar ve faşist hareketin yükselişi önemli yer tutuyordu. Oyunda geçecek mekânlar arasında ise Vatikan, Mısır ve Himalayalar’ın önemli yer tutacağı belirtiliyor.

Oynanış tarafında ise Indiana Jones and the Great Circle’ın dövüşten ziyade bulmaca odaklı olacağı görlüyor. Ancak oyunda silah, yumruk ve ikonik kırbaç hareketlerinin olacağını göz ardı etmemek gerekiyor. Kırbaç ile yapılacak hareketler, düşmanları gizlice alt etme ve dikkatleri dağıtmak için kullanılabilecek.

Oyunun yayıncısı Bethesda Softworks, oyunun Xbox ve PC’ye özel olacağını da hatırlatıyor. Xbox Series X/S ve PC için 2024’te piyasaya sürülmesi planlanıyor. Oyunun ayrıca çıktığı günden itibaren Xbox Game Pass’te de mevcut olacağını belirtiyor.

Indiana Jones and the Great Circle’ın oynanış fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:

Oynanış Fragmanı
https://www.donanimhaber.com/yeni-indiana-jones-oyunu-geliyor-iste-oynanis-fragmani--173247
https://www.donanimhaber.com/yeni-indiana-jones-oyunu-geliyor-iste-oynanis-fragmani--173247
IndianaJones_LargeHero_GameplayReveal.jpg
 
Geri
Üst