Misafir izleme sınırlıdır.

PlayStation Store'un Aralık 2023 En Çok İndirilen Oyunları Açıklandı

KS4XES

Etkileşim Canavarı
Authorized-Member
Kredi
0
PlayStation Store.png


Geçtiğimiz ayın sonunda PlayStation Store, en çok indirilen oyunları açıkladı ve listeler, oyun dünyasının heyecan verici bir Aralık ayını yansıtıyor. PS5, PS4, PS VR2 ve PS VR platformlarında yer alan oyunlar arasında öne çıkanlar, tanıdık isimlerle dolu.

PS5 Kategorisi:

ABD/KanadaAB
Call of Duty: Modern Warfare IIICall of Duty: Modern Warfare III
Madden NFL 24EA SPORTS FC 24
Grand Theft Auto VGrand Theft Auto V
NBA 2K24Avatar: Frontiers of Pandora
EA SPORTS FC 24Hogwarts Legacy

PS5 platformunda Call of Duty: Modern Warfare III zirvedeki yerini korurken, Grand Theft Auto V, hem PS5 hem de PS4 listelerinde dördüncü sıraya yükseldi. PS VR2'de ise Five Nights at Freddy’s: Help Wanted 2 ve Among Us VR, hem ABD hem de AB bölgelerinde zirveye yerleşti.

PS4 Kategorisi

ABD/KanadaAB
Call of Duty: Modern Warfare III​
EA SPORTS FC 24
Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2
MinecraftGrand Theft Auto V
Grand Theft Auto VMinecraft
Madden NFL 24Call of Duty: Modern Warfare III

PS4 platformunda ise Call of Duty: Modern Warfare III yine listenin başında yer aldı. Red Dead Redemption 2, hem ABD hem de AB bölgelerinde güçlü bir performans sergiledi.

PS VR2 ve PS VR Kategorileri:


PS VR2 ve PS VR platformlarında Five Nights at Freddy’s: Help Wanted 2 ve Among Us VR zirveyi paylaştı. Beat Saber, Arizona Sunshine 2 ve Job Simulator gibi popüler VR oyunları da listelerde kendine yer buldu.

Ücretsiz Oyunlar Kategorisi:


Fortnite, hem PS5 hem de PS4 platformlarında en çok indirilen ücretsiz oyun oldu. Roblox, THE FINALS ve LEGO Fortnite gibi isimler de sıralamada üst sıralarda yer aldı.

Oyunseverlerin tercihleri, Aralık 2023'te PlayStation Store'da çeşitlilik gösterdi ve en çok indirilen oyunlar arasında büyük bir rekabet yaşandı. Hangi oyunları oynadınız? Sizce en çok indirilen oyunlar hak ettikleri yerlere mi ulaştı?

KAYNAK:

 
Geri
Üst