Misafir izleme sınırlıdır.

Moba Severlerin Dikkatine: Smıte 2, Unreal Engine 5 İle Geliyor!

C1cek

Çaylak Yazar
Registered-Member
Kredi
0
MOBA türünün popüler oyunlarından biri olan SMITE, ikinci oyunu için hazırlanıyor. SMITE 2, Unreal Engine 5 ile geliştiriliyor ve ilkbahar aylarında kapalı beta testleri başlayacak. Ayrıca oyunda Türkçe dil desteği de bulunuyor.

SMITE, mitolojik tanrıların savaştığı bir MOBA oyunu. Oyunda Zeus, Odin, Ra, Anubis, Thor, Loki, Athena, Poseidon gibi 100’den fazla tanrıyı seçebiliyor ve farklı oyun modlarında rakiplerinizle mücadele edebiliyorsunuz. Oyun, 2014 yılında PC için çıkmış, daha sonra Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo Switch platformlarına da gelmişti.

SMITE 2, ilk oyunun devamı niteliğinde olacak. Oyun, Unreal Engine 5 ile geliştiriliyor ve grafikleri, fizikleri, animasyonları ve sesleriyle ilk oyundan çok daha gelişmiş olacak. Oyunun yapımcısı Hi-Rez Studios, oyunun 2024 yılının ilkbahar aylarında kapalı beta testlerine başlayacağını duyurdu. Oyunun resmi çıkış tarihi ise henüz belli değil.

SMITE 2, Türk oyuncuları da sevindirecek bir özellikle gelecek. Oyun, Türkçe dil desteği sunacak. Oyunun seslendirmeleri, menüleri, altyazıları ve diğer metinleri Türkçe olacak. Böylece, oyuncular oyunun atmosferini ve hikayesini daha iyi yaşayabilecek.

SMITE 2, MOBA severler için heyecan verici bir oyun olacak. Oyunun kapalı beta testlerine katılmak isteyenler, oyunun resmi web sitesinden kayıt olabilirler.
 
Geri
Üst