Misafir izleme sınırlıdır.

Hangi Xbox Game Pass Alınmalı? Almaya Değer Mi? 2024

Hangi Xbox Game Pass Alınmalı Almaya Değer Mi 2024.png

Xbox Game Pass, geniş oyun kataloğu ve ayrıcalıklı deneyim sunar. Hem konsol hem PC için uygun. Hangi sürümün size uygun olduğunu öğrenin!


Xbox Game Pass PC ve pek çok kategoride ayrıcalıklı oyun kataloğu sunmaktadır. Game Pass geniş oyun yelpazesi sayesinde konsol ve bilgisayar oyunlarının keyfi doyasıya çıkarılmaktadır. Oyun kütüphanesinde konsol ve PC olmak üzere binlerce oyun aynı kategori içerisinde bulunabilir.

Game Pass Nedir?​

Game Pass, Microsoft tarafından Xbox ve PC olmak üzere iki farklı kategori için geliştirilen oyun abonelik servisidir. Abonelik ücretini ödeyen oyuncu, oldukça geniş kategoride sınırsız oyun arşivine sahip olur. Yeni ve popüler oyunları, Game Pass kütüphanesinde bularak oynayabilir.

Microsoft’un geliştirdiği Game Pass, abonelerine aylık veya yıllık abonelik seçenekleri sunar. Abone olan oyuncular, özel indirimlerden ve ücretsiz oyunlardan yararlanabilirler. Bu sayede, oyun dünyasındaki gelişmeleri daha uygun maliyetlerle takip edebilirler.

Platformda yüzlerce oyun bulunur ve bu oyunlar arasında popüler yapımlardan bağımsız geliştiricilerin eserlerine kadar geniş bir yelpaze yer alır. Aboneler, istedikleri oyunu seçip anında oynamaya başlayabilirler. Sadece Xbox konsollarıyla sınırlı değildir. Aynı zamanda PC ve Android platformlarında da kullanılabilir.

Ayrıca Steam platformu için Steam hızlı level atlama içeriğimize bakarak XP kasabilirsiniz.

Game Pass Nedir?

Game Pass Nasıl Çalışır?​

Game Pass aboneliği sayesinde, kapsamlı oyun kataloğundan dilediğiniz oyunları indirip oynama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Oyunlardan kalıcı olarak faydalanabilirsiniz. İndirdiğiniz oyunlar, katalogdan kaldırılsa bile disk alanından silmedikçe, Game Pass oyunları sizinle birlikte kalır. Böylece istediğiniz zaman bu oyunlara geri dönebilirsiniz.

Microsoft’un geliştirdiği Game Pass nasıl çalışır?
  • PC Game Pass için Xbox uygulamasına girilir.
  • Store hesabı seçilerek Game Pass kişisel bir hesap oluşturulur.
  • Hesap içerisinden Game Pass aboneliği alınır.
  • PC Game Pass üzerinden istenilen oyun yüklenir.
Xbox uygulaması üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde abonelik satın alabilir, yüzlerce oyunu indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, indirdiğiniz oyunları kalıcı olarak kullanabilir ve katalogdan kaldırılsa bile disk alanınızda saklayabilirsiniz.

Hangi Xbox Game Pass Sürümü Alınmalı?

Hangi Xbox Game Pass Sürümü Alınmalı?​

Xbox Game Pass sürümü, bireyin PC veya konsola sahip olmasına göre alınır. sizin için hangi sürümün en iyi olduğunu belirlemek, kişisel tercihlerinize, oyun alışkanlıklarınıza ve bütçenize bağlıdır. PC üzerinden Game Pass için sürüm önemli değildir ve direkt abonelik alarak istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz.

Xbox konsolu olanlar için hangi Xbox Game Pass sürümü alınmalı?
  • Game Pass Ultimate (GPU) abonelik sürümü alınmalıdır.
Xbox konsolu olmayanlar için hangi Game Pass sürümü alınmalı?
  • PC Game Pass abonelik sürümü alınmalıdır.
Game Pass Ultimate, hem konsol hem de PC Game Pass ile geniş oyun koleksiyonlarına erişim şansı sunmaktadır. Eğer bir Xbox konsoluna sahipseniz, Game Pass Ultimate (GPU) düşünmeye değer bir seçenek. Hem konsolunuzda hem de bilgisayarınızda geniş oyun koleksiyonlarına erişim sağlamaktadır. PC Game Pass de bu paketin içinde bulunduğu için, her iki platformda da oyun dünyasının tadını çıkarabilirsiniz.

Xbox Game Pass Almaya Değer Mi 2024?​

Xbox Game Pass, konsol üzerinde çevrimiçi çok oyunculu oyun imkanı sağlayan ve geniş bir yüksek kaliteli oyun koleksiyonunu içeren bir abonelik hizmetidir. Aylık düşük bir ücret karşılığında, oyunları hem konsolda hem de bilgisayarda arkadaşlarınızla birlikte oynayabilir ve aynı zamanda EA Play üyeliği avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Bu sayede, geniş bir oyun dünyasına erişim sağlayarak, oyun deneyiminizi zenginleştirebilir ve çeşitli oyunlarla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Xbox Game Pass, abonelik süresince sadece 1 oyun parasına PC ve Xbox sürümlerinde 200’den fazla oyun sunduğu için almaya değer. Çok oyun oynayan ve oyun oynamaktan sıkılmayan oyuncu, Game Pass abonelik alarak geniş oyun kataloğunda abonelik süresince istediğini oyunu oynayabilir.

Forza Horizon 5 gibi öncü oyunların yanı sıra 400'den fazla oyunun bir arada sunulması, Xbox Game Pass'in geniş kütüphanesiyle oyun tutkunlarına çeşitlilik ve seçenek sunma potansiyelini gösteriyor. Xbox konsol özel oyunlarının ilk günden itibaren kütüphaneye eklenmesi, Game Pass abonelerine özel ve popüler içeriklere hemen erişim imkanı sağlıyor.
 
Geri
Üst