Misafir izleme sınırlıdır.

Arrowhead, Helldivers 2 için Yeni Bir Fragman ve PC Özelliklerini Duyurdu

KS4XES

Etkileşim Canavarı
Authorized-Member
Kredi
0
Arrowhead, Helldivers 2 için Yeni Bir Fragman ve PC Özelliklerini Duyurdu.png

8 Şubat'ta PC ve PS5'te Çıkıyor!

Uzun bir bekleyişin ardından Arrowhead, Helldivers 2'nin PC sürümü hakkında daha fazla bilgi vermek için yeni bir fragman yayınladı. En çok merak edilen sorulardan biri olan çapraz platform oynama (crossplay) özelliği de açıklandı ve sevindirici bir haberle geldi: Helldivers 2, çapraz platform desteğini sunacak! Bu da demek oluyor ki, PC'de oynayan takım arkadaşlarınızla PS5'te birlikte oynayabilecek ve tam tersi. Helldivers 2'nin en önemli temellerinden biri olan topluluk ve takım çalışması, oyuncuların sistem seçimine bakılmaksızın birlikte çalışabilmesi için önemlidir. Platform sınırlamaları olmadan zaferleri kutlayabilir, kayıpları yasabilir ve galaksiyi özgürleştirebilirsiniz.

Bu duyuru kapsamında, PC oyuncuları için minimum, önerilen, performans ve ultra sistem gereksinimlerini sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Böylece, takımınızın oynamak için kullandığı ekipman ne olursa olsun - geniş bir yelpazede desteklenen PC donanımıyla PS5 veya PC - "Managed Democracy"yi birlikte yayabileceksiniz.

Eğer bilgisayarınızın Helldivers 2'yi çalıştırıp çalıştıramayacağını merak ediyorsanız, işte PC sistem gereksinimlerimiz:

53441218739_8a02aaf469_h.jpg


Artık çapraz oynama (crossplay) ve ilk dalışınıza gitmek için gereken özelliklerle donanmış bir şekilde bekleyebilirsiniz. Askeriye, daha fazla beklemenize gerek yok: Helldivers 2, 8 Şubat'ta piyasaya sürülüyor ve ön siparişler şimdi alınabilir. Sizi savaş alanında görmek için sabırsızlanıyoruz!

 
Geri
Üst