Misafir izleme sınırlıdır.

2023'Ün En Kötü 10 Oyunu Belli Oldu! İşte O Liste!

C1cek

Çaylak Yazar
Registered-Member
Kredi
0
2023 yılının en kötü oyunu belli oldu! Metacritic, 2023 yılında çıkış yapan en kötü 10 oyunu açıkladı. Listenin zirvesinde ise The Lord of the Rings: Gollum yer aldı. Oyun, 31 puanla eleştirmenler ve oyuncular tarafından hayal kırıklığı yarattı. Peki, diğer oyunlar hangileri? İşte 2023’ün en kötü oyunları listesi:


  1. Gargoyles Remastered: 1995 yapımı olan Gargoyles’in Remastered versiyonu, zorluk seviyesi ve kısa sürmesi sebebiyle oyun camiası tarafından pek rağbet görmedi. Oyun, Metacritic tarafından 49 puan ile değerlendirildi.

  1. Loop 8: Summer of Gods: JRPG oyunu olan Loop 8: Summer of Gods, zorluk ayarları konusunda eleştiriler alan yapım, Steam üzerinde de kötü bir ünvana sahip. Oyun, Metacritic tarafından 49 puanla değerlendirildi.

  1. Gangs of Sherwood: Tek ve 4 oyunculuya kadar oynanabilen Gangs of Sherwood, Steampunk temalı bir oyun. Ancak oyun, eleştirmenler ve oyuncular tarafından benimsenmedi. Oyun, Metacritic tarafından 48 puan ile değerlendirildi.

  1. Hellboy: Web of Wyrd: Dijital oyun dağıtım platformu Steam üzerinde çok fazla beğenilen Hellboy, oyun için işlevsellik ve görsel yetersizlik sebebiyle düşük puan alan oyunlar arasında yer aldı. Oyun, Metacritic tarafından 47 puanla değerlendirildi.

  1. Crime Boss: Rockay City: 1980’lerin ve 90’ların sonunda Miami’de geçen bir aksiyon-hırsızlık oyunu olan Crime Boss: Rockay City, Metacritic tarafından 43 puanla değerlendirildi.

  1. Testament: The Order of High-Human: Aksiyon ve rol yapma kategorilerini birleştiren Testament: The Order of High-Human, mekanik işlevselliğin az olması, karışık oyun yapısı ve hikayenin yetersizliğiyle birlikte yılın en kötü oyunları listesinde kendine yer buldu. Oyun, Metacritic tarafından 41 puanla değerlendirildi.

  1. Quantum Error: PlayStation 5 için geliştirilen bir kozmik korku oyunu olan Quantum Error, oyunseverler tarafından hikayenin ilgi çekici bulunmadığı belirtilen oyun, Metacritic tarafından 40 puanla değerlendirildi.

  1. Greyhill Incident: Ana teması uzaylı istilası olan hayatta kalma-korku oyunu Greyhill Incident, tekrara düşen hikayesi ve ilgi çekici olmayan içeriğiyle birlikte eleştirilerin odağı oldu. Oyun, Metacritic tarafından 38 puanla değerlendirildi.

  1. Flashback 2: 1992 yılında çıkış yapan serinin devamı niteliğindeki oyun Flashback 2, oyun mekaniklerinin çok eski olması ve yaşanan bugların ardından eleştirmen ve oyunseverlerin odağı oldu. Oyun, Metacritic tarafından 35 puanla değerlendirildi.

  1. The Lord of the Rings: Gollum: Ünlü film serisi The Lord of The Rings’in oyun uyarlaması olan bu yapım, Metacritic tarafından 31 puanla listenin zirvesinde yer aldı. Oyun, grafikleri, seslendirmesi, oynanışı ve hikayesiyle birlikte hayal kırıklığı yarattı.
Umarım Haber İlginizi Çekmiştir. İyi Günler , İyi Forumlar.
 
Geri
Üst